Kadeřnictví 

Pracujeme se značkou TIGI a TRINITY. Jsou to špičkové firmy, které jsme si zamilovali. Mají širokou škálu barev a stylingů právě pro Vaše potřeby a touhy.

Mimo klasického barvení provádíme například balayage, ombré, stahování barev a melíry.

Také Vás připravíme na svatbu, ples, koncert, operu či pohovor.

I pánové si u nás přijdou na své, od úpravy vlasů až po úpravu vousů.

Jako relax si u nás můžete užít masáž hlavy, která posílí vlasové cibulky, tudíž napomáhá růstu vlasů.

Malé děti stříháme od 8. let z bezpečnostních důvodů.

 

 

 

 

 

Kosmetika 

Pracujeme s německou firmou, která je založena na farmaceutické bázi, tudíž nehrozí zhoršení či vyrážka po ošetření. Nemusíte používat několik krémů naráz nemají rozdělení na den a noc.

U nás si najde své každý druh pleti. Sestavujeme jednotlivé ošetření podle stavu Vaší pleti. Nemusíte však chodit na celé kosmetické ošetření, pokud Vám to Váš čas nedovolí. Provádíme i samostatně úpravu obočí, barvení obočí a řas nebo jen depilaci horního rtu či brady.

Spousty žen považuje kosmetiku za ztrátu času, ale i Vaše pleť to potřebuje!

Pokud potřebujete připravit na nějakou slavnost, karneval nebo životní událost jako je svatba i s tím v oblasti líčení nemusíte otálet.

 

Pedikúra 

Krásné botičky chce každá žena, jenže krásná bota není moc pohodlná pro Vaše chodidla. Jsme zastánci mokré pedikúry, kdy je odstraněno vše co tlačí nebo jen překáží. Poradíme si se zarostlými nehty, kuřími oky bez chirurgického zákroku.

V letních měsících se to venku hemží barvami, tak proč je nemít i na nohách. Provádíme nehtovou modeláž, kterou nemusíte opravovat tak často jako lak. Bolestivá a přetížená chodidla si mohou dopřát peeling či masáž, každá noha potřebuje být v dobrém stavu, vždyť nás celý život nosí!

I pánové mají u nás dveře otevřené.

 

Manikúra a gelové nehty 

Je důležitou součástí Vaší vizáže. Přijdou si na své milovníci klasické manikúry, p.shinu nebo gelových nehtů. Ruce jsou základ, ukazujeme je všude a pořád.

Pokud chcete zvolit pouze klasickou manikúru, můžete ji obohatit nejen o lakování, ale i japonskou manikúrou, kterou vyznávali i tehdejší gejši. Vaše nehty se budou přirozeně lesknout, budou zpevněné a posílené díky zaleštění včelím voskem a mateří kašičkou.

Pokud ale nemáte čas si upravovat nehty běžným pilováním a lakováním, je pro Vás určena velmi oblíbená gelová modeláž, která vydrží 3-4. týdny bez údržby.

Většina klientů má ale pocit, že musí mít dlouhé a nepřirozené nehty. Tomu už dávno odzvonilo. Nemusíte prodlužovat nehty. stačí je jen potáhnout gelem, aby se nelámaly a vypadaly upraveně.

Ti kteří mají rádi neobyčejnost jsou u nás vítání!

Najděte si obrázek, který se Vám líbí a neváhejte nám ho ukázat. I v tom se pokusíme přiblížit Vaší vizi.

Neprovádíme potažení nehtů gel-lakem nebo obdobnou technikou.